Webinaria NOWE-M.pl

Cykl Wydarzeń - terminarz poniżej:

Wybierz webinary, a SMS'em otrzymasz przypomnienia o tych wykładach

Szanowni Państwo,


Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w cyklu spotkań online z ekspertami branży nieruchomości, budownictwa i home design.


Poniżej przedstawiamy naszych prelegentów oraz tematy i terminy spotkań. Każda osoba zainteresowana kupnem nieruchomości, bądź budową i urządzaniem domu znajdzie wśród zaproponowanych tematów coś dla siebie.


Zgłoś swój udział już teraz - wówczas wyślemy Ci sms z przypomnieniem o zbliżającym się terminie spotkania.

Dodatkowo otrzymasz od nas upominek w postaci aktualnego Spisu Inwestycji Mieszkaniowych.


W razie pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji.


Joanna Arabska

Dział Organizacji Targów

Tel. 792 772 230
Granica pomiędzy kuchnią, jadalnią, salonem czy łazienką stają się coraz bardziej umowne. Przestajemy dzielić pomieszczenia, a wręcz przeciwnie projektujemy spójne koncepty tak, aby płynnie przechodzić z łazienki do hallu, aby kuchnia była integralną częścią salonu. Jak urządzić własne M, aby czuć się w nim komfortowo? Zapraszam na mój webinar.

Czas trwania: 45 min

Jestem olsztynianką, z meldunku i z miłości do tego miasta. Tutaj stworzyłam własną markę Accero. W 2006 roku na ul. Towarowej otworzyłam kompleksowy Salon z Łazienkami a dwa lata później dodałam do oferty kuchnie, jadalnie i oświetlenie. Wieloletnie doświadczenie, intuicja, wykształcenie, ciut sprytu i dużo szczęścia do ludzi - połączone w siłę zbudowały moje marzenie o własnym biznesie - Galerę Wnętrz Accero.

Jak zaoszczędzić urządzając własne M?

Sylwia Rybicka


Accero

Galeria Wnętrz

18 maja 2021r.

12:00

Link do wydarzenia FB: www.facebook.com

Koszty związane to zakupem nieruchomości to nie tylko sama jej cena, czy rata kredytu. Przy samej transakcji trzeba doliczyć również mnóstwo kosztów okołokredytowych na start, tych związanych z wykończeniem oraz późniejszymi comiesięcznymi płatnościami chociażby za dodatkowe ubezpieczenia do kredytu. W webinarze wskażę w jaki sposób można zaoszczędzić i ograniczyć te wydatki.

Czas trwania: 45 min

Szymon Mrugała - Doradca finansowy z 7 letnim stażem. Aktywnie razem ze swoim zespołem obsługuje ponad 300 klientów indywidualnych oraz ponad 50 przedsiębiorstw w zakresie kredytów, ubezpieczeń, inwestycji. Jak do tej pory wypłacił ponad 200 kredytów przygotowując klientów do zakupu wymarzonej nieruchomości.

Na jakich kosztach można zaoszczędzić kilkanaście - kilkadziesiąt tysięcy złotych kupując wymarzoną nieruchomość?

Szymon Mrugała


Phinance S.A.

18 maja 2021r.

18:30

Link do wydarzenia FB: www.facebook.com

Jak przygotować nieruchomość do sprzedaży i zarobić więcej? Dlaczego jedne mieszkania sprzedają się szybko, a inne nie? Zapraszam na moje webinarium, gdzie przedstawię kilka sposobów jak w prosty sposób podwyższyć wartość sprzedawanego mieszkania lub domu.

Czas trwania: 45 min

Lidia z branżą nieruchomości związana jest od 2012 roku. Ma koncie kilkaset transakcji. Posiada doświadczenie i wiedzę z jakich mieszkań można uzyskać najwyższą stopę zwrotu z inwestycji. Praca w nieruchomościach to jej styl życia i pasja.

Przygotowanie nieruchomości do sprzedaży i jej wycena.

Lidia Barasińska


Warmia Brokers

19 maja 2021r.

16:00

Link do wydarzenia FB: www.facebook.com

19 maja 2021r.

18.30

Co musisz wiedzieć biorąc kredyt hipoteczny?

Planując kredyt hipoteczny i zakup nieruchomości powinniśmy zwrócić uwagę na co najmniej kilkanaście czynników. Łatwo się w tym zgubić lub o czymś zapomnieć a każdy błąd może kosztować nas od kilku do kilkuset tysięcy złotych. Jak nie przepłacić i dobrać dla siebie najbardziej dopasowany plan finansowy? Odpowiedź na to i inne pytania w webinarze!

Czas trwania: 45 min

Marcin swoją przygodę z finansami kontynuuję już od 8 lat. Nieruchomości i temat kredytu hipotecznego to zdecydowanie jego specjalizacja a wypłacenie do tej pory kwoty prawie 100 Milionów złotych w kredytach hipotecznych mówi o jego doświadczeniu. W weekendy można spotkać go na torach wyścigowych z racji zamiłowania samochodów i wszystkiego co jest szybkie i głośne. Jego pasją są również podróże, które stara się regularnie łączyć z aktywnością zawodową.

Marcin Serweryn

Phinance

Link do wydarzenia FB: hwww.facebook.com

23 maja 2021r.

14.00

Najważniejsze koszty kredytu hipotecznego – wybierz najtaniej dla siebie!”

Koszty około kredytowe oprócz oprocentowania oraz prowizji potrafią wynieść nawet 40 000 złotych. Jeśli chcesz się dowiedzieć co trzeba zrobić, żeby te pieniądze zostały w twojej kieszeni jest to webinar dla Ciebie! Powiem Ci na jakie koszty przy kredycie należy uważać, z których można zrezygnować, a przy których można zaoszczędzić.

Czas trwania: 45 min

Link do webinarium: meet.targihybrydowe.pl/WEBINAR4

Wojciech Stala to Doradca Finansowy młodego pokolenia z finansami związany od 2018 roku. Z wykształcenia prawnik przykładający uwagę do wszelkich kruczków przy umowie kredytowej. W współpracy z klientem dzieli się również wiedzą prawniczą związaną np. z dziedziczeniem mieszkania obciążonego kredytem. Z zamiłowania zapalony koszykarz, pomimo niewielkiego wzrostu.

Wojciech Stala

Phinance

Link do wydarzenia FB: www.facebook.com

25 maja 2021r.

18:00

Jak skutecznie ocieplić dom.

Na naszym webinarze pruszymy następujące zagadnienia: szczelny a oddychający budynek, zalety izolacji pianką Pur, zastosowanie, parametry techniczne, dobór grubości izolacji, szczelny a oddychający budynek. I przede wszystkim odpowiemy na pytanie: Jak wygląda proces realizacji?

Czas trwania: 45 min

Salus Expo - specjaliści od izolacji i dociepleń domów, obiektów przemysłowych i budynków gospodarczych!Mamy 20-letnie doświadczenie w budownictwie, w tym od 10 lat działamy w branży izolacyjnej i dociepleń natryskowych. Jesteśmy liderem wśród usług termoizolacyjnych w północno-wschodniej Polsce.

Mariusz Urbanowicz, Radosław Teliszewski

Salus Expo

Link do wydarzenia FB:

18 czerwca 2021r.

13:00

Jak praktycznie i stylowo urządzić własne M?

Jak praktycznie i stylowo urządzić własne M? Niemal każdy z nas zadawał sobie to pytanie, aranżując wnętrze swojego mieszkania. Choć z pozoru wydaje się to proste, w praktyce jest to nie lada wyzwanie i warto skorzystać z porad osób, które mają w tym zakresie doświadczenie. Zapraszam na moje webnarium, gdzie podzielę się z Państwem kilkoma wskazówkami, z których warto skorzystać urządzając swoje M.

Czas trwania: 45 min

Pracowania architektury ART-HOME zajmuje się głównie projektowaniem i realizacją wnętrz domów i mieszkań prywatnych. Aranżujemy wnętrza według najnowszych trendów dla bardzo młodych ludzi oraz klasyczne dla osób w dojrzałym wieku. Naszym klientom oferujemy miłą współpracę, niebanalne pomysły na każdą kieszeń oraz pomoc przy realizacji każdego przedsięwzięcia projektowego.

Aleksandra Gebler

Art Home

22 maja 2021r.

16:00

Systemy inteligentne w Twoim Domu

Czy nadpłacanie kredytu hipotecznego się opłaca? Jest to jedno z najczęściej zadawanych pytań, z którymi spotykam się podczas rozmów z moimi klientami. Prostą odpowiedź brzmiałaby: tak, warto. Zdaję sobie jednak sprawę, że to nie wyczerpuje tematu 😊. Dlatego poniżej znajdziesz wszystko, o czym warto wiedzieć, gdy chcesz nadpłacać kredyt hipoteczny.

Czas trwania: 30min

Link do webinarium:

Karolina zajmuje się głównie prowadzeniem procesu kredytowego. Wśród stosu dokumentów czuje się jak ryba w wodzie. Regulaminy bankowe ma w małym palcu a wnioski kredytowe wypełnia jak krzyżówki. Poza pracą lubi coś ugotować, posadzić kwiaty, obejrzeć serial i... poszaleć na zakupach.

Imię i nazwisko

Nazwa firmy

Eksperci branży

Do prowadzenia naszych warsztatów zaprosiliśmy osoby doświadczone, z każdą z nich nasza firma współpracuje od lat.

Bezpłatna wiedza

Wszyscy nasi prelegenci i eksperti przekazują wiedzę Państwu bezpłatnie i nie mogą pobierać od Państwa wynagrodzenia za udział w warsztatach

Możliwość zadawania pytań

Każdy z Państwa będzie mógł skorzystać ze specjalnego okna dialogowego i mógł bezpośrednio "podnosić łapkę" i zadawać pytania.

Nasi wykładowcy:


Zapisz się na udział a otrzymasz przypomnienie SMS

Ustaw przypomnienie

BEZPŁATNE WEBINARIA ONLINE

Targi Nieruchomości i Budowa Domu

Rozpoczynamy już za:

Dni
Hours
Minutes